Nejnavštěvovanější odborný web
pro stavebnictví a technická zařízení budov
estav.tvnový videoportál

Chytré bydlení – první elektronická kniha o digitální domácnosti je zcela zdarma

Společnost Insight Home, a.s., přední dodavatel řešení pro domácí automatizaci, vydala první multimediální elektronickou knihu o digitální domácnosti – Chytré bydlení. Čtenářům je k dispozici zcela zdarma.

Knihu je možné stáhnou na adrese: www.InsightHome.eu/Chytre-bydleni, stránka na Facebooku: http://www.facebook.com/Chytre.bydleni.

„Inteligentní bydlení je pojem, který se často používá pro domácí automatizaci. Jedná se o relativně mladý obor a není úplně jednoduché se v něm správně orientovat.“ Říká autor publikace Jan Průcha a dodává: „Proto jsme se rozhodli poskytnout zájemcům o chytré bydlení ucelený pohled na jeho současné možnosti. Kniha není určena pro odborníky, ale pro každého, kdo má zájem lépe bydlet.“

Spolu s elektronickou publikací společnost Insight Home vydala i její tištěnou verzi, která je jakousi ochutnávkou té elektronické – má jen 24 stran. Jedná se tak o zajímavý marketingový produkt propojující klasickou knihu s elektronickou publikací, která se čte na iPadu, jímž se může celá domácnost řídit. „Hledali jsme vhodný marketingový koncept, který by byl jak propagací našeho systému inHome, tak produktem, který pomůže zvýšit všeobecné povědomí o chytrém bydlení. Klasický leták člověk většinou vyhodí, knihy však do koše běžně neházíme. Redakční systém iBook Author umožňuje velmi jednoduše vydávat interaktivní multimediální publikace, které mohou sloužit k propagaci právě našeho řešení. Kniha je čtena na zařízení, kterým je následně ovládán i inteligentní dům, ale navíc je používána stejným způsobem jako při ovládání domácnosti – tedy doteky a gesty.“, říká Jan Průcha.


Elektronickou knihu Chytré bydlení společnost Insight Home představila dnes, na prvním dni veletrhu FOR ARCH, kde společnost v rámci výstavy Prague Fire & Security Days vystavuje v hale č. 6. Pro čtenáře, kteří nemají iPad, je publikace dostupná také ve formátu PDF.

Verze pro Twitter (140 znaků):
@Insight_Home dnes vydala multimediální elektronickou knihu o digitální domácnosti – Chytré bydlení – a je ZDARMA. www.insighthome.eu/Chytre-bydleni

TZ na internetu:
www.InsightHome.eu/TZ/Chytre-bydleni.html

 
 
Reklama