Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

AXIMA – elektrotechnický velkoobchod na veletrhu AMPER 2012

Datum: 7.3.2012 5:47  |  Organizace: AXIMA, spol. s r.o.

Tradiční dodavatel elektrotechnického materiálu, společnost AXIMA, spol. s r. o., letos představí na veletrhu AMPER v Brně novinky ve svém portfoliu zaměřené na průmyslovou automatizaci.

Z oblasti detekce stojí za pozornost nové řady optických, ultrazvukových snímačů a kamerových senzorů německého výrobce SENSOPART, které nacházejí využití zejména v automobilovém, strojírenském, potravinářském a nápojovém, kovozpracujícím, obalovém průmyslu, v kosmetické, farmaceutické výrobě, či výrobě elektronických zařízení, logistice a robotice. Oživení expozice přinesou ukázky konkrétních aplikací produktů vyrobené na zakázku – pomocí kamerového senzoru VISOR V10 předvedeme zařízení detekující celistvost výrobků a potenciál vyhodnocovacích metod; s použitím kamerového senzoru FA45 pak možnosti kontroly kvality výrobků.

Sortiment napájecích zdrojů reprezentují průmyslové zdroje a DC/DC měniče značek Power-One, AXIMA, Excelsys, využitelné napříč všemi průmyslovými segmenty a navíc svými parametry vyhovující náročným normám platným v kolejových aplikacích, případně v medicínském prostředí.

Novinkou v našem portfoliu jsou bohaté variace průmyslových rozváděčových topení německého výrobce RO/SE.

Prezentaci doplní tradiční sortiment optické a akustické signalizace značky WERMA; návštěvníkům představíme bezdrátovou informační síť jako jednoduchou cestu ke zvýšení produktivity strojů a úspoře nákladů a některé typy netradičních signalizačních zařízení. Značka WERMA přináší nadstandard v uživatelsky přívětivém ovládání signalizačních sloupků pomocí USB portu.

V expozici nebudou chybět ani zástupci plastových a kovových ochranných systémů vodičů značek Adaptaflex, Harnessflex, Kopex, Kopex-Ex, Elkay zastřešených silnou skupinou Cable Management Products.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Unipetrol a ČEZ rozšiřují nabídku sítě Benzina o dobíjení elektromobilů

16.2.2019 | ČEZ, a.s.
Na čerpacích stanicích Benzina bude možné stále častěji kromě klasických pohonných hmot „načerpat“ také elektřinu do elektromobilu. Nejnovější rychlonabíječka ČEZ byla uvedena do provozu v Českých Budějovicích na čerpací stanici Benzina v Nádražní ulici.

Napříč Baltem s hybridním pohonem

15.2.2019 | Břetislav Koč
Jak velkou baterii potřebuje hybridní trajekt? Kolik emisí ušetří? A jezdí něco takového v ČR?

Podzimní novinky Zumtobel a Thorn pro široké využití

1.1.2019 | Zumtobel Group
Multifunkční systém LED osvětlení, unikátní závěsné kancelářské svítidlo, světelný panel i nové výkonnější venkovní osvětlení. Skupina Zumtobel Group, světový lídr v oblasti komplexního řešení osvětlení, na podzim rozšířila portfolio značek Zumtobel a Thorn o několik zajímavých produktových novinek.
Osvětlení, ilustrační obrázek, foto redakce

Svítidla integrovaná do spotřebičů - trend 2019

28.12. 1:58   I v roce 2019 lze čekat, že dominantní roli budou hrát LED svítidla. Zajímavým trendem pro příští rok pak budou LED svítidla integrovaná do jiných spotřebičů, například do stropních ventilátorů. více >>>

Viessmann dal jméno závodnímu týmu Formule E

25.12.2018 | Ing. Josef Hodboď, TZB-info, obor Vytápění
Závody Formule E jsou reakcí na růst zájmu o elektromobiltu a přechod na nové zdroje energií. Proto se společnost Viessmann Group, která progresívně vyvýjí svou nabídku tepelné techniky, rozhodla dát své jméno týmu Viessmann Jaguar I-PACE eTROPHY GERMANY.

Témata 2019

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

In-počasí v ČR
technická podpora výrobců

Partneři - Elektrotechnika