RKG - váš partner pro systémy, služby a komplexní řešení v oblastech řídící a regulační techniky

Datum: 7.2.2018 02:00  |  Organizace: RKG - REGULÁTORY A KOMPENZÁTORY, s.r.o.  |  Firemní zpráva

Spektrum služeb společnosti Regulátory a kompenzátory spol. s r.o. sahá od průmyslové techniky přes potrubní techniku, teplárenství, techniky měření energií až k automatizaci budov.

RKG - REGULÁTORY A KOMPENZÁTORY, s.r.o.
Podnikatelská 550
190 11 Praha 9

tel.:222 587 840
e-mail:
web:www.rkg.cz
RKG - komplexní řešení v oblastech řídící a regulační techniky, potrubní kompenzace a automatizace budov
RKG - komplexní řešení v oblastech řídící a regulační techniky, potrubní kompenzace a automatizace budov

Jsme schopni tvořit a realizovat celý proces energetického řízení a provozu jak objektů, tak celých topných sítí měst vč. dispečinku.

Zvláštní těžiště, mimo naše základní produktové řady, leží především v našich inženýrských a servisních službách, a to díky našim zkušeným projektovým inženýrům, technikům a obchodníkům, kteří pracují každodenně spolu s našimi zákazníky na individuálních klientských řešeních.

Společnost Regulátory a kompenzátory spol. s r.o. je zakládajícím členem Asociace dodavatelů tepla a technologií a stálým členem Cechu topenářů a instalatérů České republiky, o.s.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Jak fungují palivové články?

22.2.2018 | Battery University, překlad: Petra Šrubařová
Palivový článek je elektrochemické zařízení, ve kterém sloučením vodíku s kyslíkem dochází ke vzniku elektřiny, tepla a vody.

Projektování slaboproudu II. – právní předpisy, technické normy a pohled živnostenského zákona

12.2.2018 | Ing. Tomáš Mikula
Jaké je postavení technických norem v soustavě právních předpisů? Jak je to se závazností technických norem? Je nutné normy dodržovat, jsou závazné? Pokud ano, tak za jakých podmínek? Pokud ne, tak k čemu tedy jsou? A jak se projektování slaboproudu dotýká živnostenský zákon?

Redakční návštěva: Systémy automatického řízení osvětlení a vytápění

4.2. 09:05   Koukněte se na reportáž portálu TZB-info z realizace automatického řízení systémů osvětlení, větrání a audia od firmy HDL Automation v nově realizovaném spa v centru Prahy. více >>>

Projektování slaboproudu I. – projekt vs. projektová dokumentace

8.1.2018 | Ing. Tomáš Mikula
V médiích se problematika konvergence ICT s ostatními obory popisuje hlavně pouze z technologického hlediska. O praktickém dopadu na navrhování a projektování staveb už toho moc ke čtení není. Jak vnímáte slova projekt a projektová dokumentace vy?

Témata 2018

Partneři - Elektrotechnika

logo DOMAT CONTROL SYSTEM

logo EXACQ
logo SCHNEIDER ELECTRIC
logo JABLOTRON
 
 

Aktuální články na ESTAV.czObchvat Náchoda získal kladný posudek EIABioplasty nepatří do kontejnerů na plastySlnečné kolektory z THERMO|SOLARU môžu byť aj atypické a na balkónochDigitalizace proniká všemi oblastmi našeho života. Stavebnictví není výjimkou