PRONIX představuje novou řadu generátorů FG Wilson

Datum: 28.8.2014  |  Organizace: PRONIX s.r.o.  |  Firemní článek

PRONIX s.r.o., přední integrátor systémů záložního napájení na českém a slovenském trhu a oficiální distributor napájecích zdrojů FG Wilson společnosti Caterpillar (NI) Limited, rozšířil své portfolio o novou řadu malých třífázových motorgenerátorů s výkony 35–125 kVA.

PRONIX s.r.o.
Poděbradská 55/88
198 00 Praha 9

tel.:+ 420 284 810 258
e-mail:
web:www.pronix.cz

Nová řada generátorů FG Wilson představuje jednoduché a cenově dostupné řešení záložního napájení pro mnoho různých aplikací, od soukromého bydlení až po průmyslové využití. Důraz na kvalitu a dlouhou životnost, které jsou běžným standardem světového výrobce FG Wilson, zůstávají i u této řady jedněmi z nejvyšších priorit.

Generátory řady 35–125 kVA jsou vybaveny motory FG Wilson a alternátory značky Marelli. Palivová nádrž je dimenzována až na 8 hodin provozu. Nejčastěji obsluhované díly jsou navíc situovány na jedné straně stroje, což umožňuje snadný přístup obsluhy i následný servis. Mezi přednosti této řady patří i jednoduchá instalace díky vhodně navrženému podstavci masivní kovové konstrukce s optimálně rozmístěnými otvory pro kabeláž. Kapoty jsou k dispozici ve dvojím provedení z měkké či pozinkované oceli. Celý systém tudíž maximálně odolává povětrnostním vlivům. Je také plně vodotěsný a s protihlukovým opatřením, které odpovídá emisním limitům stanoveným Evropskou unií a splňuje nejpřísnější požadavky na spolehlivost a bezproblémový provoz záložního systému.


Internetové stránky FG Wilson pro ČR a SR


Novinky chystá FG Wilson i u nejvyšší výkonové řady motorgenerátorů s výkony 2 500 kVA, kde dojde např. k výraznému snížení nároků na chlazení až o 20 %. O kompletní nabídce produktů FG Wilson společnosti Caterpillar (NI) Limited a dalších novinkách bude PRONIX s.r.o. informovat prostřednictvím nových internetových stránek FG Wilson lokalizovaných pro ČR a SR, jejichž spuštění chystá ještě před koncem letošního roku.

PRONIX s.r.o. je předním integrátorem systémů záložního napájení na českém a slovenském trhu. Poskytuje flexibilní řešení od instalace jednotlivých elektrotechnologií (UPS, DUPS, motorgenerátory aj.) až po komplexní řešení non-IT částí datových center a energo celků na klíč, včetně systémů chlazení, hašení, vzduchotechniky, EPS, EZS, CCTV, EKV a MaR. Nabídka služeb zahrnuje inovativní návrhy projektů a inženýrských prací, profesionální realizace, unikátní monitoring technologií, audity a konzultace, záruční a pozáruční servis.

Více informací na www.pronix.cz. Ať jsou vaše požadavky na záložní napájení jakékoli, jsme připraveni je splnit.

 

Datum: 28.8.2014
Organizace: PRONIX s.r.o.Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Poslat e-mailem Hledat v článcích 


Témata 2018

Partneři - Elektrotechnika

logo EXACQ
logo SCHNEIDER ELECTRIC
logo DOMAT CONTROL SYSTEM
logo JABLOTRON

 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Pražské tržnici vznikne Re-Use centrumKapucínský klášter v Žatci bude mít nové využitíThe Box: Minimalistické bydlení s maximem pohodlí v otevřeném prostoruVstupenka zdarma na veletrhy FOR Pasiv, Cesty dřeva 2018 a Střechy Praha