Konečně originální vánoční světýlka

Datum: 20.12.2017 4:03  |  Autor: Petra Kubaláková  |  Organizace: Elmina Praha  |  Firemní zpráva

Třetí adventní neděli máme za sebou a stále jste ještě nenarazili na vánoční světýlka, která by pro vás byla ta pravá? Trend na Vánoce 2017 hovoří jasně.

Elmina Praha
V Oblouku 800
252 43 Průhonice

tel.:+420 267 900 813
e-mail:
web:www.elmina.cz

Pryč s obyčejnými blikajícími žárovičkami

Nastupují skutečně originální a propracovaná vánoční světýlka. Investice do nich se skutečně vyplatí, protože každý rok udělají vaše Vánoce ještě krásnější a stylovější. Inspirujte se třeba těmi od populární nizozemské značky Riviéra Maison.

Všechno kouzlo Vánoc je uvnitř

Roztomilé vánoční lahvičky jsou plné světla a vánoční atmosféry. Uvnitř lahviček se nachází světýlko, borovicová šiška s větvičkou i sníh. Atmosféru, kterou tato světýlka vytvářejí, jen doladí nápis “Baby It's Cold Outside”.

Nejněžnější světýlka na trhu

Dalším trendem pro Vánoce 2017 je bílá barva. Pokud chcete trend originálních světýlek i bílé barvy spojit, pak jsou tu luxusní svítící kuličky s něžným bílým pírkem uvnitř. Kuličky ještě dozdobuje nápis “All I See Is Magic” . Věříme, že tato světýlka navodí skutečně kouzelnou atmosféru v každém domově.

Podívejte se i na další naše vánoční dekorace na našem webu.

Za celý tým Elmina vám přejeme krásné Vánoce a mnoho lásky, štěstí i zdraví v novém roce 2018. Věříme, že pro vás bude šťastný a plný inspirace.

Konečně originální vánoční světýlka
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Projektování slaboproudu I. – projekt vs. projektová dokumentace

8.1.2018 | Ing. Tomáš Mikula
V médiích se problematika konvergence ICT s ostatními obory popisuje hlavně pouze z technologického hlediska. O praktickém dopadu na navrhování a projektování staveb už toho moc ke čtení není. Jak vnímáte slova projekt a projektová dokumentace vy?

Průmysl 4.0 nemůže fungovat sám o sobě, důležité je vzdělávání

17.12.2017 | Vlastimil Růžička, redakce
Česká národní iniciativa Průmysl 4.0 byla schválena vládou v roce 2016. Profesor Vladimír Mařík, ředitel Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT, patřil k hlavním tvůrcům iniciativy, do které mělo být začleněno také stavebnictví. V současné době to ale spíše vypadá na samostatnou cestu.

Technologické a sociální předpoklady internetu budov

10.12.2017 | Ing. Jan Včelák, Ph.D., Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze, Ing. Mgr. Michal Kuzmič, Koordinátor pro spolupráci s průmyslem UCEEB
Článek mapuje konkrétní potřeby a předpoklady řešení inteligentních budov v sociální a technologické oblasti.
diskuse: 1 příspěvek, 11.12.2017 14:49

Airbus, Siemens a Rolls Royce plánují letadlo na elektromotor

29.11. 12:06   Společnosti Airbus, Siemens a Rolls-Royce plánují společně vyvinout hybridní elektrický letecký motor. více >>>

IQRF Summit 2018

25.11. 1:06   Přijďte se podívat, jak pokročil vývoj na poli Internetu věcí, jaké projekty členové IQRF Alliance aktuálně řeší, jaké piloty mají za sebou a jaké možnosti se zde otevírají. více >>> (IQRF Alliance)

Témata 2018

Partneři - Elektrotechnika

logo EXACQ
logo JABLOTRON
logo SCHNEIDER ELECTRIC

logo DOMAT CONTROL SYSTEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czKarlovarský hotel Thermal se začne opravovat na konci rokuUmění recyklace: Staré cihly rozdrtí a tvoří z nich novéOd noci je uzavřen Libeňský most, tramvaje jsou odkloněnyKostel s obtížemi vzdoroval válce i totalitě. Dostal moderní skleněnou střechu a ožívá