Kompaktní rozhlasové ústředny řady VM-3000

Datum: 6.12.2017 4:25  |  Autor: Vladimír Zeman  |  Organizace: AUDIO DIGITAL s.r.o.  |  Firemní zpráva

Kompaktní rozhlasové ústředny řady VM-3000 jsou určeny pro provozní hlášení i evakuaci. Mají certifikaci pro evakuační rozhlas podle ČSN EN 54-16 a dodávají se s výkonem v základní jednotce 240 nebo 360W.

AUDIO DIGITAL s.r.o.
Podnikatelská 565
19011 Praha 9

tel.:+420 224 267 163
e-mail:
web:www.audiodigital.cz

Kompaktní rozhlasové ústředny řady VM-3000

Evakuační rozhlasová ústředna VM-3240VA má výkon 240W, VM-3360VA je s výkonem 360W. Oba typy mají 6 zón s individuální regulací hlasitosti, 4 audio vstupy, 2 porty pro mikrofonní stanice, 1 ruční evakuační mikrofon, provozní i evakuační logické vstupy a výstupy, Ethernet port, digitální zpracování audiosignálu, 10 minut. paměť pro zprávy, dohled nad všemi komponenty systému s indikací závady do 100 sekund, permanentní monitorování 100V linek bez přerušení audiosignálu, možnost spuštění evakuace i v případě selhání řídicího procesoru díky funkci "CPU-OFF", ve 2kanálovém režimu možnost současného přehrávání evakuační zprávy z paměti a živého hlášení z požárního mikrofonu do různých zón, konfigurace a diagnostika přes LAN, LCD displej s volitelnou lokalizací menu do češtiny.

Oba typy jsou dále rozšiřitelné až na:
  • výkon: 3600W / 100V
  • 13 audio vstupů mic / line
  • 8 vzdálených mikrofonů (evakuační mikrofon přímo na základní jednotce).
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Jak fungují palivové články?

22.2.2018 | Battery University, překlad: Petra Šrubařová
Palivový článek je elektrochemické zařízení, ve kterém sloučením vodíku s kyslíkem dochází ke vzniku elektřiny, tepla a vody.

Projektování slaboproudu II. – právní předpisy, technické normy a pohled živnostenského zákona

12.2.2018 | Ing. Tomáš Mikula
Jaké je postavení technických norem v soustavě právních předpisů? Jak je to se závazností technických norem? Je nutné normy dodržovat, jsou závazné? Pokud ano, tak za jakých podmínek? Pokud ne, tak k čemu tedy jsou? A jak se projektování slaboproudu dotýká živnostenský zákon?

Redakční návštěva: Systémy automatického řízení osvětlení a vytápění

4.2. 09:05   Koukněte se na reportáž portálu TZB-info z realizace automatického řízení systémů osvětlení, větrání a audia od firmy HDL Automation v nově realizovaném spa v centru Prahy. více >>>

Projektování slaboproudu I. – projekt vs. projektová dokumentace

8.1.2018 | Ing. Tomáš Mikula
V médiích se problematika konvergence ICT s ostatními obory popisuje hlavně pouze z technologického hlediska. O praktickém dopadu na navrhování a projektování staveb už toho moc ke čtení není. Jak vnímáte slova projekt a projektová dokumentace vy?

Témata 2018

Partneři - Elektrotechnika

logo EXACQ
logo SCHNEIDER ELECTRIC

logo JABLOTRON
logo DOMAT CONTROL SYSTEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czObchvat Náchoda získal kladný posudek EIABioplasty nepatří do kontejnerů na plastySlnečné kolektory z THERMO|SOLARU môžu byť aj atypické a na balkónochDigitalizace proniká všemi oblastmi našeho života. Stavebnictví není výjimkou