Systém pro chytré ovládání elektrických zařízení Legrand Eliot

Datum: 5.12.2017 4:19  |  Organizace: K & V ELEKTRO a.s.  |  Firemní zpráva

Budoucnost je tady. Kontrolu nad domovem, kanceláří i průmyslovou budovou zajistíte díky inteligentním zařízením Legrand Eliot.

K & V ELEKTRO a.s.
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

tel.:+420 227 204 110
e-mail:
web:www.e1.cz

Systém pro chytré ovládání elektrických zařízení Legrand Eliot

Staňte se pánem vlastní domácnosti. Osvětlení, žaluzie nebo teplota je nyní pod vaší taktovkou na dosah dotyku prstu. Ovládejte vše i na dálku z vašeho chytrého zařízení a přizpůsobte si vše, ještě než dorazíte po dlouhém dni z práce domů. Zajímá vás, kdo zvoní u dveří? Zjistíte to díky stylovému videotelefonu, nebo zvonku, díky kterému nemusíte vstávat z gauče, abyste zjistili, kdo je za dveřmi, ale dokonce není třeba být ani doma. Vaší kreativitě se ovšem meze nekladou. S inteligentním systémem Eliot můžete ovládat hudbu, nebo třeba mít pod kontrolou zalévání zahrady.

V kanceláři či průmyslové hale zase oceníte možnost kontroly elektrických zařízení, či možnost propojení se zdrojem nepřetržitého napájení pro případy výpadku energie. Tehdy oceníte i obnovení původního nastavení zařízení na dálku. Kromě inteligentního ovládání je velkou předností i kontrola spotřeby energie a z toho vyplývající výrazná úspora energie.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Jak fungují palivové články?

22.2.2018 | Battery University, překlad: Petra Šrubařová
Palivový článek je elektrochemické zařízení, ve kterém sloučením vodíku s kyslíkem dochází ke vzniku elektřiny, tepla a vody.

Projektování slaboproudu II. – právní předpisy, technické normy a pohled živnostenského zákona

12.2.2018 | Ing. Tomáš Mikula
Jaké je postavení technických norem v soustavě právních předpisů? Jak je to se závazností technických norem? Je nutné normy dodržovat, jsou závazné? Pokud ano, tak za jakých podmínek? Pokud ne, tak k čemu tedy jsou? A jak se projektování slaboproudu dotýká živnostenský zákon?

Redakční návštěva: Systémy automatického řízení osvětlení a vytápění

4.2. 09:05   Koukněte se na reportáž portálu TZB-info z realizace automatického řízení systémů osvětlení, větrání a audia od firmy HDL Automation v nově realizovaném spa v centru Prahy. více >>>

Projektování slaboproudu I. – projekt vs. projektová dokumentace

8.1.2018 | Ing. Tomáš Mikula
V médiích se problematika konvergence ICT s ostatními obory popisuje hlavně pouze z technologického hlediska. O praktickém dopadu na navrhování a projektování staveb už toho moc ke čtení není. Jak vnímáte slova projekt a projektová dokumentace vy?

Témata 2018

Partneři - Elektrotechnika

logo SCHNEIDER ELECTRIC

logo EXACQ
logo DOMAT CONTROL SYSTEM
logo JABLOTRON
 
 

Aktuální články na ESTAV.czObchvat Náchoda získal kladný posudek EIABioplasty nepatří do kontejnerů na plastySlnečné kolektory z THERMO|SOLARU môžu byť aj atypické a na balkónochDigitalizace proniká všemi oblastmi našeho života. Stavebnictví není výjimkou