Systém pro chytré ovládání elektrických zařízení Legrand Eliot

Datum: 5.12.2017 4:19  |  Organizace: K & V ELEKTRO a.s.  |  Firemní zpráva

Budoucnost je tady. Kontrolu nad domovem, kanceláří i průmyslovou budovou zajistíte díky inteligentním zařízením Legrand Eliot.

K & V ELEKTRO a.s.
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

tel.:+420 227 204 110
e-mail:
web:www.e1.cz

Systém pro chytré ovládání elektrických zařízení Legrand Eliot

Staňte se pánem vlastní domácnosti. Osvětlení, žaluzie nebo teplota je nyní pod vaší taktovkou na dosah dotyku prstu. Ovládejte vše i na dálku z vašeho chytrého zařízení a přizpůsobte si vše, ještě než dorazíte po dlouhém dni z práce domů. Zajímá vás, kdo zvoní u dveří? Zjistíte to díky stylovému videotelefonu, nebo zvonku, díky kterému nemusíte vstávat z gauče, abyste zjistili, kdo je za dveřmi, ale dokonce není třeba být ani doma. Vaší kreativitě se ovšem meze nekladou. S inteligentním systémem Eliot můžete ovládat hudbu, nebo třeba mít pod kontrolou zalévání zahrady.

V kanceláři či průmyslové hale zase oceníte možnost kontroly elektrických zařízení, či možnost propojení se zdrojem nepřetržitého napájení pro případy výpadku energie. Tehdy oceníte i obnovení původního nastavení zařízení na dálku. Kromě inteligentního ovládání je velkou předností i kontrola spotřeby energie a z toho vyplývající výrazná úspora energie.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Technologické a sociální předpoklady internetu budov

10.12.2017 | Ing. Jan Včelák, Ph.D., Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze, Ing. Mgr. Michal Kuzmič, Koordinátor pro spolupráci s průmyslem UCEEB
Článek mapuje konkrétní potřeby a předpoklady řešení inteligentních budov v sociální a technologické oblasti.
diskuse: 1 příspěvek, 11.12.2017 14:49

Airbus, Siemens a Rolls Royce plánují letadlo na elektromotor

29.11. 12:06   Společnosti Airbus, Siemens a Rolls-Royce plánují společně vyvinout hybridní elektrický letecký motor. více >>>

IQRF Summit 2018

25.11. 1:06   Přijďte se podívat, jak pokročil vývoj na poli Internetu věcí, jaké projekty členové IQRF Alliance aktuálně řeší, jaké piloty mají za sebou a jaké možnosti se zde otevírají. více >>> (IQRF Alliance)

Eaton pomáhá s osvětlením centra pro volný čas pomocí energeticky úsporných svítidel

17.11.2017 | Eaton
Tím, že jsme poskytli řešení jak pro hlavní i pro nouzové osvětlení, které bylo navrženo tak, aby vyhovovalo požadavkům dodavatelů zábavního centra, jsme významně přispěli k požadavkům na osvětlení budovy. Schopnost upravit řadu našich produktů tak, aby přesně vyhovovaly danému prostředí, měla zásadní vliv na úspěch tohoto projektu.

Energetické štítky u spotřebičů – návrat ke stupnici v rozsahu A – G

7.11.2017 | redakce
Dne 1.8. 2017 vstoupilo v platnost nařízení Evropského parlamentu a Rady 2017/1369. V praxi to znamená, že opouštíme značení tříd A+, A++ a A+++ a vracíme se u energetických štítků spotřebičů ke stupnici v rozsahu A – G. Redakce TZB-info se ptala výrobců a dodavatelů co změna pro ně znamená.
diskuse: 1 příspěvek, 07.11.2017 10:18

Projekty 2017

Partneři - Elektrotechnika

logo DOMAT CONTROL SYSTEM

logo JABLOTRON
logo SIEMENS
logo EXACQ
logo SCHNEIDER ELECTRIC
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Praze na Pankráci začala stavba budovy Mayhouse za 443 mil. KčSkladba ploché střechy jednoplášťové a dvouplášťovéDomov plný dobré energie s Yello EnergyBuďte letos o Vánocích originální. Zabalte dárek do vlastní dřevěné krabičky