Znáte možnosti moderních zásuvek?

Datum: 4.12.2017 4:13  |  Organizace: KOV - TECH trade s.r.o.  |  Firemní zpráva

Zásuvky má ve svém bytě nebo domě v podstatě každý. To proto, že se v dnešních životech jenom těžko obejdeme bez elektřiny. A tak jí využívá většina spotřebičů. Dnešní možnosti zásuvek ale nemusí být jenom takové, které lze zařadit mezi klasiku. Doba jde stále kupředu a tak není problém sáhnout i po variantách, které doslova nadchnou.

Znáte možnosti moderních zásuvek?

V kuchyni je můžete mít integrované v kuchyňské lince

Je to i kuchyně, kde se bez několika zásuvek zaručeně neobejdete. Je třeba je mít vždy po ruce, jelikož zde může být nutnost zapojit jeden z hlavních spotřebičů, jako je:

  • Rychlovarná konvice
  • Kontaktní gril
  • Mixér

Zásuvky bývají obvykle umístěné na zdi, což ale nemusí být jediné možné řešení. Když se totiž podíváme na nejprodávanější elektrické zásuvky, tak jsou ukryty v lince. Následně stačí stisknout to správné místo a ony vyjedou vzhůru. Skvělá možnost, jak je mít nejenom stále po ruce, ale jak je mít také schované, pokud je nepoužíváte.

Zásuvky lze také vypínat a zapínat

I to se hodí. Zvláště ve chvíli, pokud máte v plánu jet na dovolenou, nebo nechcete mít spotřebiče zbytečně pod proudem. Abyste je nemuseli stále vypojovat, stačí onu zásuvku jenom snadno vypnout. V některých případech to může jít jenom ručně, ale jsou i možnosti, kdy to de dálkově, pomocí speciálního ovladače. Ani to už nemusí být nic výjimečného.

Co takhle Wi-Fi?

Pojem chytrá domácnost se stává stále aktuálnější. V podstatě jde o to, že není problém ovládat mnoho věcí na dálku. A to prostřednictvím Wi-Fi sítě, v rámci mobilního telefonu. A stejně tak je možné ovládat také samotné zásuvky. A nejenom, že je můžete z vašeho mobilu zapínat, nebo i vypínat. Moderní varianty toho nabídnou ještě mnohem více. Můžete na nich třeba i sledovat a měřit spotřebu za určité období, což je také funkce, která se může vyplatit, když chcete vědět, na kolik vyjde provoz určitého spotřebiče.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Technologické a sociální předpoklady internetu budov

10.12.2017 | Ing. Jan Včelák, Ph.D., Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze, Ing. Mgr. Michal Kuzmič, Koordinátor pro spolupráci s průmyslem UCEEB
Článek mapuje konkrétní potřeby a předpoklady řešení inteligentních budov v sociální a technologické oblasti.
diskuse: 1 příspěvek, 11.12.2017 14:49

Airbus, Siemens a Rolls Royce plánují letadlo na elektromotor

29.11. 12:06   Společnosti Airbus, Siemens a Rolls-Royce plánují společně vyvinout hybridní elektrický letecký motor. více >>>

IQRF Summit 2018

25.11. 1:06   Přijďte se podívat, jak pokročil vývoj na poli Internetu věcí, jaké projekty členové IQRF Alliance aktuálně řeší, jaké piloty mají za sebou a jaké možnosti se zde otevírají. více >>> (IQRF Alliance)

Eaton pomáhá s osvětlením centra pro volný čas pomocí energeticky úsporných svítidel

17.11.2017 | Eaton
Tím, že jsme poskytli řešení jak pro hlavní i pro nouzové osvětlení, které bylo navrženo tak, aby vyhovovalo požadavkům dodavatelů zábavního centra, jsme významně přispěli k požadavkům na osvětlení budovy. Schopnost upravit řadu našich produktů tak, aby přesně vyhovovaly danému prostředí, měla zásadní vliv na úspěch tohoto projektu.

Energetické štítky u spotřebičů – návrat ke stupnici v rozsahu A – G

7.11.2017 | redakce
Dne 1.8. 2017 vstoupilo v platnost nařízení Evropského parlamentu a Rady 2017/1369. V praxi to znamená, že opouštíme značení tříd A+, A++ a A+++ a vracíme se u energetických štítků spotřebičů ke stupnici v rozsahu A – G. Redakce TZB-info se ptala výrobců a dodavatelů co změna pro ně znamená.
diskuse: 1 příspěvek, 07.11.2017 10:18

Projekty 2017

Partneři - Elektrotechnika

logo SCHNEIDER ELECTRIC
logo SIEMENS

logo EXACQ
logo JABLOTRON
logo DOMAT CONTROL SYSTEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Praze na Pankráci začala stavba budovy Mayhouse za 443 mil. KčSkladba ploché střechy jednoplášťové a dvouplášťovéDomov plný dobré energie s Yello EnergyBuďte letos o Vánocích originální. Zabalte dárek do vlastní dřevěné krabičky