Znáte možnosti moderních zásuvek?

Datum: 4.12.2017 4:13  |  Organizace: KOV - TECH trade s.r.o.  |  Firemní zpráva

Zásuvky má ve svém bytě nebo domě v podstatě každý. To proto, že se v dnešních životech jenom těžko obejdeme bez elektřiny. A tak jí využívá většina spotřebičů. Dnešní možnosti zásuvek ale nemusí být jenom takové, které lze zařadit mezi klasiku. Doba jde stále kupředu a tak není problém sáhnout i po variantách, které doslova nadchnou.

Znáte možnosti moderních zásuvek?

V kuchyni je můžete mít integrované v kuchyňské lince

Je to i kuchyně, kde se bez několika zásuvek zaručeně neobejdete. Je třeba je mít vždy po ruce, jelikož zde může být nutnost zapojit jeden z hlavních spotřebičů, jako je:

  • Rychlovarná konvice
  • Kontaktní gril
  • Mixér

Zásuvky bývají obvykle umístěné na zdi, což ale nemusí být jediné možné řešení. Když se totiž podíváme na nejprodávanější elektrické zásuvky, tak jsou ukryty v lince. Následně stačí stisknout to správné místo a ony vyjedou vzhůru. Skvělá možnost, jak je mít nejenom stále po ruce, ale jak je mít také schované, pokud je nepoužíváte.

Zásuvky lze také vypínat a zapínat

I to se hodí. Zvláště ve chvíli, pokud máte v plánu jet na dovolenou, nebo nechcete mít spotřebiče zbytečně pod proudem. Abyste je nemuseli stále vypojovat, stačí onu zásuvku jenom snadno vypnout. V některých případech to může jít jenom ručně, ale jsou i možnosti, kdy to de dálkově, pomocí speciálního ovladače. Ani to už nemusí být nic výjimečného.

Co takhle Wi-Fi?

Pojem chytrá domácnost se stává stále aktuálnější. V podstatě jde o to, že není problém ovládat mnoho věcí na dálku. A to prostřednictvím Wi-Fi sítě, v rámci mobilního telefonu. A stejně tak je možné ovládat také samotné zásuvky. A nejenom, že je můžete z vašeho mobilu zapínat, nebo i vypínat. Moderní varianty toho nabídnou ještě mnohem více. Můžete na nich třeba i sledovat a měřit spotřebu za určité období, což je také funkce, která se může vyplatit, když chcete vědět, na kolik vyjde provoz určitého spotřebiče.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Jak fungují palivové články?

22.2.2018 | Battery University, překlad: Petra Šrubařová
Palivový článek je elektrochemické zařízení, ve kterém sloučením vodíku s kyslíkem dochází ke vzniku elektřiny, tepla a vody.

Projektování slaboproudu II. – právní předpisy, technické normy a pohled živnostenského zákona

12.2.2018 | Ing. Tomáš Mikula
Jaké je postavení technických norem v soustavě právních předpisů? Jak je to se závazností technických norem? Je nutné normy dodržovat, jsou závazné? Pokud ano, tak za jakých podmínek? Pokud ne, tak k čemu tedy jsou? A jak se projektování slaboproudu dotýká živnostenský zákon?

Redakční návštěva: Systémy automatického řízení osvětlení a vytápění

4.2. 09:05   Koukněte se na reportáž portálu TZB-info z realizace automatického řízení systémů osvětlení, větrání a audia od firmy HDL Automation v nově realizovaném spa v centru Prahy. více >>>

Projektování slaboproudu I. – projekt vs. projektová dokumentace

8.1.2018 | Ing. Tomáš Mikula
V médiích se problematika konvergence ICT s ostatními obory popisuje hlavně pouze z technologického hlediska. O praktickém dopadu na navrhování a projektování staveb už toho moc ke čtení není. Jak vnímáte slova projekt a projektová dokumentace vy?

Témata 2018

Partneři - Elektrotechnika

logo SCHNEIDER ELECTRIC
logo DOMAT CONTROL SYSTEM
logo EXACQ
logo JABLOTRON

 
 

Aktuální články na ESTAV.czObchvat Náchoda získal kladný posudek EIABioplasty nepatří do kontejnerů na plastySlnečné kolektory z THERMO|SOLARU môžu byť aj atypické a na balkónochDigitalizace proniká všemi oblastmi našeho života. Stavebnictví není výjimkou