Inovativní elektronika u vás doma? Máme pro vás 3 tipy

Datum: 1.12.2017 4:21  |  Organizace: Rankito.cz  |  Firemní zpráva

Už si váš život bez kvalitních domácích elektrospotřebičů ani nedokážete představit? Není divu! Právě tito pomocníci dokážou neskutečně ulehčit život. A to třeba máte doma pouze jen ty základní. Z toho důvodu se zaměříme na některé zcela inovativní modely, jež vás svými funkcemi v pozitivním slova smyslu dokážou překvapit.

Inovativní elektronika u vás doma? Máme pro vás 3 tipy

Ponorný mixér Bosch MaxoMixx MSM88190

Bez ponorného mixeru se v kuchyni zkrátka a jednoduše neobejdete. Naším tipem je multifunkční model Bosch MaxoMixx MSM88190 . Jeho příslušenství je natolik bohaté, že si postupně můžete měnit nástavce tak, aby vám vznikl dokonalý kuchyňský robot. Drcení kostek ledu aneb krájení, strouhání a jiné činnosti jsou pro něj hračkou. Robustní kovové tělo je pevné, ale zároveň lehké. I při delší činnosti se j en tak jednoduše neunavíte. Výkonem 800 W se řadí mezi siláky, kteří si poradí se vším.

Podlahový vysavač Dyson Big Ball Cinetic Animal

Vysavač musí mít především pořádný výkon. Přesně takto se k úklidu staví značka Dyson. Unikátní technologie Dyson Cinetic se vyznačuje především maximální funkčností a schopností zachytit prach a částice mikroskopického charakteru. Systém vysavače je natolik vyspělý, že není nezbytná výměna filtrů. Dokonce je nemusíte ani prát. Přístroj vydá o 20 % méně hluku než kla sické vysavače.

Nerezový gril Tefal Optigrill+ GC712D34

Milujete vůni grilovaného masa? Proč si ji odepírat i v interiéru? Gril Tefal Optigrill+ GC712D34 se speciálními senzory na měření tloušťky potravin se postará o to, aby váš steak byl připravený dl e toho, jak jej máte rádi. Chtěli byste se podívat i na další spotřebiče a přečíst si recenze? Podívejte se na Rankito.cz .

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Projektování slaboproudu I. – projekt vs. projektová dokumentace

8.1.2018 | Ing. Tomáš Mikula
V médiích se problematika konvergence ICT s ostatními obory popisuje hlavně pouze z technologického hlediska. O praktickém dopadu na navrhování a projektování staveb už toho moc ke čtení není. Jak vnímáte slova projekt a projektová dokumentace vy?

Průmysl 4.0 nemůže fungovat sám o sobě, důležité je vzdělávání

17.12.2017 | Vlastimil Růžička, redakce
Česká národní iniciativa Průmysl 4.0 byla schválena vládou v roce 2016. Profesor Vladimír Mařík, ředitel Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT, patřil k hlavním tvůrcům iniciativy, do které mělo být začleněno také stavebnictví. V současné době to ale spíše vypadá na samostatnou cestu.

Technologické a sociální předpoklady internetu budov

10.12.2017 | Ing. Jan Včelák, Ph.D., Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze, Ing. Mgr. Michal Kuzmič, Koordinátor pro spolupráci s průmyslem UCEEB
Článek mapuje konkrétní potřeby a předpoklady řešení inteligentních budov v sociální a technologické oblasti.
diskuse: 1 příspěvek, 11.12.2017 14:49

Airbus, Siemens a Rolls Royce plánují letadlo na elektromotor

29.11. 12:06   Společnosti Airbus, Siemens a Rolls-Royce plánují společně vyvinout hybridní elektrický letecký motor. více >>>

IQRF Summit 2018

25.11. 1:06   Přijďte se podívat, jak pokročil vývoj na poli Internetu věcí, jaké projekty členové IQRF Alliance aktuálně řeší, jaké piloty mají za sebou a jaké možnosti se zde otevírají. více >>> (IQRF Alliance)

Témata 2018

Partneři - Elektrotechnika

logo SCHNEIDER ELECTRIC
logo EXACQ
logo JABLOTRON

logo DOMAT CONTROL SYSTEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czKarlovarský hotel Thermal se začne opravovat na konci rokuUmění recyklace: Staré cihly rozdrtí a tvoří z nich novéOd noci je uzavřen Libeňský most, tramvaje jsou odkloněnyKostel s obtížemi vzdoroval válce i totalitě. Dostal moderní skleněnou střechu a ožívá