Čidla se činí za vás

Datum: 17.11.2017 1:49  |  Organizace: MINIROL - specialisté na rolovací systémy  |  Firemní zpráva

Čidla sluneční, větrná, dešťová. Čidla vám ušetří nejen starosti s ovládáním, ale také vaše finance a životní prostředí.

MINIROL - specialisté na rolovací systémy
Košíkov 76
59501 Velká Bíteš

tel.:800 400 115, +420 566 502 411
e-mail:
web:www.minirol.cz

Zastínění, které se samo od sebe zatáhne, když zasvítí sluníčko, a vy přitom ani nemusíte hnout prstem? Tak to již dávno není hudba budoucnosti, ale díky chytrým čidlům, která se činí za vás, zcela běžná realita!

„Inteligentní čidla reagují na venkovní povětrnostní, tepelné a světelné podmínky i na vnitřní klima v interiéru, a dovedou tak snadno rozpoznat, kdy má dojít ke stažení nebo naopak vytažení předokenních rolet či screenových clon,“ vysvětluje Ing. Radek Havelka, obchodní ředitel značky MINIROL, která se zabývá výrobou stínicí techniky, a pokračuje: „Pokud navíc čidla propojíte s inteligentním systémem ovládání, můžete s pomocí tabletu či mobilního telefonu přesně podle vašich potřeb určit podmínky, za kterých by mělo k pohybu stínících prvků dojít.“
Velkou výhodou je navíc možnost zvolit nastavení, které přispěje k co největší úspoře elektrické energie. Čidla vám tak ušetří nejen starosti s ovládáním, ale také vaše finance a životní prostředí!

Obchodní značka Minirol se specializuje na rolovací systémy pro stavební otvory v mnoha podobách, ale vždy ve špičkové kvalitě a přijatelné ceně. Výrobce poskytuje stínicí techniku v podobě předokenních screenových clon a předokenních rolet z plastu či hliníkového plechu. Okenní techniku doplňují protihmyzové sítě v mnoha variantách. Samostatným segmentem jsou garážová vrata, rolovací mříže a průmyslová vrata. Finální produkty jsou nabízeny prostřednictvím sítě kvalifikovaných partnerů po celé Evropě.

Značka Minirol je součástí produkce společnosti Building Plastics ČR, s.r.o., www.minirol.cz
Inteligentní čidla reagují na venkovní povětrnostní, tepelné a světelné podmínky i na vnitřní klima v interiéru
 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk Související z oboru

Projektování slaboproudu I. – projekt vs. projektová dokumentace

8.1.2018 | Ing. Tomáš Mikula
V médiích se problematika konvergence ICT s ostatními obory popisuje hlavně pouze z technologického hlediska. O praktickém dopadu na navrhování a projektování staveb už toho moc ke čtení není. Jak vnímáte slova projekt a projektová dokumentace vy?

Průmysl 4.0 nemůže fungovat sám o sobě, důležité je vzdělávání

17.12.2017 | Vlastimil Růžička, redakce
Česká národní iniciativa Průmysl 4.0 byla schválena vládou v roce 2016. Profesor Vladimír Mařík, ředitel Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT, patřil k hlavním tvůrcům iniciativy, do které mělo být začleněno také stavebnictví. V současné době to ale spíše vypadá na samostatnou cestu.

Technologické a sociální předpoklady internetu budov

10.12.2017 | Ing. Jan Včelák, Ph.D., Univerzitní centrum energeticky efektivních budov, ČVUT v Praze, Ing. Mgr. Michal Kuzmič, Koordinátor pro spolupráci s průmyslem UCEEB
Článek mapuje konkrétní potřeby a předpoklady řešení inteligentních budov v sociální a technologické oblasti.
diskuse: 1 příspěvek, 11.12.2017 14:49

Airbus, Siemens a Rolls Royce plánují letadlo na elektromotor

29.11. 12:06   Společnosti Airbus, Siemens a Rolls-Royce plánují společně vyvinout hybridní elektrický letecký motor. více >>>

IQRF Summit 2018

25.11. 1:06   Přijďte se podívat, jak pokročil vývoj na poli Internetu věcí, jaké projekty členové IQRF Alliance aktuálně řeší, jaké piloty mají za sebou a jaké možnosti se zde otevírají. více >>> (IQRF Alliance)

Témata 2018

Partneři - Elektrotechnika

logo SCHNEIDER ELECTRIC
logo EXACQ

logo DOMAT CONTROL SYSTEM
logo JABLOTRON
 
 

Aktuální články na ESTAV.czKarlovarský hotel Thermal se začne opravovat na konci rokuUmění recyklace: Staré cihly rozdrtí a tvoří z nich novéOd noci je uzavřen Libeňský most, tramvaje jsou odkloněnyKostel s obtížemi vzdoroval válce i totalitě. Dostal moderní skleněnou střechu a ožívá