Nové mixážní zesilovače pro restaurace, obchody, čekárny

Datum: 6.9.2017 4:52  |  Autor: Vladimír Zeman  |  Organizace: AUDIO DIGITAL s.r.o.  |  Firemní zpráva

Tiché, ekonomické, jednoduché intuitivní ovládání, moderní design, provedení pro umístění na stůl i do stojanu.

AUDIO DIGITAL s.r.o.
Podnikatelská 565
19011 Praha 9

tel.:+420 224 267 163
e-mail:
web:www.audiodigital.cz

Nové typy mixážních zesilovačů Apart řady MA s výkony 30, 60, 120 a 240W. Vyznačují se úsporným digitálním provozem ve třídě D. Mají jednoduché intuitivní ovládání s možností připojit jak 4, 8 nebo 16ohmové reproduktory, tak i reproduktory s transformátory pro 100V rozvody. Proto jsou ideální pro menší provozovny, obchody, bary a restaurace. Standardní vybavení zahrnuje 1 mikrofonní nebo linkový vstup (s odpínatelným phantomovým napájením pro mikrofon), 1 vstup pro mikrofonní stanici, 2 stereofonní linkové vstupy s konektory CINCH. Prvky pro přednastavení (nastavení zisku a kontrolky přebuzení pro každý vstup, výstup signálu za mixážní částí, regulace basů a výšek, 4 stupně priorit signálů a vestavěný gong s nastavitelnou hlasitostí) jsou na zadní straně, jednoduché ovládání (výběr zdroje signálu, hlasitost a kontrolky provozu) na čelním panelu. Všechny modely mají tichý chod bez větráku, odpínatelný auto standby provoz s odběrem do 0,5W a ochrany proti přetížení i přehřátí.

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 


Související z oboru

Robotický institut bojuje o své místo

24.9.2017 | Josef Tuček, Siemens, s.r.o.
Bez peněz na institucionální financování, tedy na zajištění svého základního chodu, nemůže ve světě ani u nás žádná vědecká instituce dlouhodobě fungovat, říká Vladimír Mařík, ředitel Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) ČVUT.

Výroba se dá testovat také po internetu

10.9.2017 | Josef Tuček, Siemens, s.r.o.
Mají se tady scházet špičkoví technici z akademického prostředí s výbornými techniky z průmyslu, aby společně dotáhli své nápady do praxe. Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT (známý pod anglickou zkratkou CIIRC) už pro ně připravuje v Praze své laboratoře. V první řadě haly s technikou, která dokáže napodobit tovární výrobu.

Lepší města? Podle sloganu „dva v jednom“

6.9.2017 | Josef Janků, Siemens, s.r.o.
Dostupná a levná energie je základem moderní civilizace. A tak je jen případné, že energie ve všech formách by se měla přímo provázat s našimi životy a městy: ta v budoucnosti budou nejen obytným prostorem, ale zároveň tržištěm, elektrárnou i velkým energetickým skladištěm.
David Barva, vedoucí pracovní skupiny Chytrá města ve společnosti Siemens ČR

Na chytrá města jsou potřeba chytří lidé, nejde jen o technologie

30.8.2017 | Andrea Cejnarová, Siemens, s.r.o.
V současné době dochází k plošné digitalizaci v podstatě všech složek, které se týkají života lidí. Výjimkou není ani městská infrastruktura, která nastoupila cestu k přestavbě do podoby „smart“. O možných podobách této cesty i pravděpodobných úskalích jsme hovořili s Davidem Barvou ze Siemens ČR.

Projekty 2017

Partneři - Elektrotechnika

logo EXACQ
logo SIEMENS
logo SCHNEIDER ELECTRIC

logo JABLOTRON
logo DOMAT CONTROL SYSTEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czProdejní ceny bytů v ČR vzrostly meziročně o 10,7 procentaPřed 60 lety byl otevřen největší stadion v Evropě Camp NouJak si poradit s odpadní vodou u svého domu?Podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR se blíží