Testy

Jedná se o testy zpracované pro program Interaktivní výuka. Nejnižší úroveň tvoří otázky pro ZZ obor Autoelektrikář. Střední úroveň otázky pro ZZ oboru Mechanik elektronických zařízení (případně Elektrikář pro slaboproud, Mechanik elektrotechnických zařízení). Tyto soubory byly odladěny na PC). Nejvyšší úroveň tvoří otázky vhodné pro žáky SPŠE (případně po úpravě pro 4 leté učební obory, nadstavbové či dálkové studium). Tyto 2 soubory + příklady PC ještě nebyly odladěny na PC, doufám, že se toho někdo ujme a že bude potom ochoten výsledky své práce mým prostřednictvím zpřístupnit i ostatním. Nemám potřebný program k dispozici. Chce to trochu trpělivosti.

Do programu Iteraktivní výuka je obtížné ke každému příkladu kreslit obrázek, velikost souborů narůstá a vznikají technické problémy. Proto jsou obrázky k příkladům umístěny zvlášť. Myslím, že je jednodušší je vytisknout, uložit do průhledných desek a dát žákům k dispozici.

Otázky jsem volil tak, aby obsáhly z hlediska praktického využití to nejdůležitější učivo a aby byly v souladu se současným stavem tohoto oboru. Dále chci v případě zájmu tyto soubory otázek dále rozšířit.

Otázky Autoelektrikář + Mechanik elektronických zařízení 1.část

Otázky Autoelektrikář + Mechanik elektronických zařízení 2. část

Otázky Autoelektrikář + Mechanik elektronických zařízení 3. část

Mechanik elektronických zařízení ZZ 1. část

Mechanik elektronických zařízení ZZ 2. část

Mechanik elektronických zařízení ZZ 3. část

Příklady 1

Příklady 2

Obrázky k databázi příkladů

Otázky elektro pro studenty SPŠE a pro maturitní obory – 1. část

Otázky elektro pro studenty SPŠE a pro maturitní obory – 2. část

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Blogger  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Projekty 2017

Slunce v domě on-line

Stav nabití BAT:--- %
Roční soběstačnost:--- %

Partneři - Elektrotechnika

logo JABLOTRON
logo SCHNEIDER ELECTRIC
logo DOMAT CONTROL SYSTEM
 
 

Aktuální články na ESTAV.czTřem pětinám pokrývačů a klempířů loni vzrostl počet zakázekZchátralé kamenné stodoly přestavěné na příjemné prázdninové bydleníK otravě oxidem uhelnatým může dojít i v letním období10 věcí, na které byste neměli zapomenout při výběru dveří