Testy

Jedná se o testy zpracované pro program Interaktivní výuka. Nejnižší úroveň tvoří otázky pro ZZ obor Autoelektrikář. Střední úroveň otázky pro ZZ oboru Mechanik elektronických zařízení (případně Elektrikář pro slaboproud, Mechanik elektrotechnických zařízení). Tyto soubory byly odladěny na PC). Nejvyšší úroveň tvoří otázky vhodné pro žáky SPŠE (případně po úpravě pro 4 leté učební obory, nadstavbové či dálkové studium). Tyto 2 soubory + příklady PC ještě nebyly odladěny na PC, doufám, že se toho někdo ujme a že bude potom ochoten výsledky své práce mým prostřednictvím zpřístupnit i ostatním. Nemám potřebný program k dispozici. Chce to trochu trpělivosti.

Do programu Iteraktivní výuka je obtížné ke každému příkladu kreslit obrázek, velikost souborů narůstá a vznikají technické problémy. Proto jsou obrázky k příkladům umístěny zvlášť. Myslím, že je jednodušší je vytisknout, uložit do průhledných desek a dát žákům k dispozici.

Otázky jsem volil tak, aby obsáhly z hlediska praktického využití to nejdůležitější učivo a aby byly v souladu se současným stavem tohoto oboru. Dále chci v případě zájmu tyto soubory otázek dále rozšířit.

Otázky Autoelektrikář + Mechanik elektronických zařízení 1.část

Otázky Autoelektrikář + Mechanik elektronických zařízení 2. část

Otázky Autoelektrikář + Mechanik elektronických zařízení 3. část

Mechanik elektronických zařízení ZZ 1. část

Mechanik elektronických zařízení ZZ 2. část

Mechanik elektronických zařízení ZZ 3. část

Příklady 1

Příklady 2

Obrázky k databázi příkladů

Otázky elektro pro studenty SPŠE a pro maturitní obory – 1. část

Otázky elektro pro studenty SPŠE a pro maturitní obory – 2. část

 

Sdílet:  ikona Facebook  ikona Twitter  ikona Google+  ikona Linkuj.cz  ikona Vybrali.sme.skTisk 

Témata 2018

Partneři - Elektrotechnika

logo SCHNEIDER ELECTRIC
logo JABLOTRON

logo DOMAT CONTROL SYSTEM
logo EXACQ
 
 

Aktuální články na ESTAV.czV Pražské tržnici vznikne Re-Use centrumKapucínský klášter v Žatci bude mít nové využitíThe Box: Minimalistické bydlení s maximem pohodlí v otevřeném prostoruVstupenka zdarma na veletrhy FOR Pasiv, Cesty dřeva 2018 a Střechy Praha